Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia go vagy Xperia sola?

Xperia go vagy Xperia sola?

Figyelt kérdés

Ezt a kettő telefont néztem ki

Szerintetek melyiket vegyem?

zenehallgatásra facebookozásra, netezésre, néha játékra is használnám.


2012. szept. 30. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sola, a kijelzője miatt.
2012. szept. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld ki szerintem mindkettőt és úgy döntsd, mert ezen az oldalon sola mániások vannak, így aligha lehet reálisan összehasonlítani a 2 telefont. Én a Go-t ajánlom
2012. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A Go mellett csak az szól, hogy strapatelefon, cserébe nézegetheted a pixeleket... Szerintem nem kell Sola-mániásnak lenni, hogy belásd, hogy sokkal jobb a Sola.
2012. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nektek meg mindig csak a kijelző az érv, de ha megnézted volna élőben is a Go-t, láthatnád, hogy ugyan olyan jó a kijelzőjük, szóval ezt is ki lehet húzni a sola előnyei közül
2012. szept. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

'ezen az

oldalon sola mániások vannak'

Nincsenek itt 'sola mániások'. A két telefon közűl a Sola jobb. A Sola-tól pedig az Xperia Neo a jobb.

2012. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*Xperia Ion bocsi néha keverek.
2012. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A sola valóban jobb, csak akkor vedd a Go -t, ha nagyon strapabíró mobilt akarsz, mert mondjuk olyan a munkád, vagy csak szimplán "nem akarsz" rá annyira vigyázni.
2012. szept. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Láttam élőben a Go-t, egy rakás fos a kijelzője. Ezt nem értem, miért nem képesek a strapamobilokba is normális kijelzőt tenni, mint ahogy annakidején a Motorola tette.
2012. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Méghogy sola mániások...:D Én teljesen objektív vagyok a témában. Aki kicsit is ért hosszú, az látja, hogy egy átlag user szemszögéből a Sola jobb, és kész, a Gokijelzőjének rémesen alacsony a felbontása.
2012. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ért *hozzá

elnézést

2012. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!