Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung captivate glide vagy...

Samsung captivate glide vagy Sony ericsson xperia pro?

Figyelt kérdés

Igazából inkább a sony érdekelne csak nem tudom nem túl elavult-e... hiszen mégis csak 2 éve jelent meg.

A másik meg, hogy szeretném azért kézbe venni mielőtt megvenném, de boltokban már nem látni, valahol mégis van lehetőség rá?

A samsungról meg egyáltalán nem tudom mennyi itthon, mert nem találok olyan oldalt, ahol szerepelne ez a telefon.

Mit gondoltok melyik lenne a jó választás? Vagy esetleg más tippetek van? Nem ragaszkodom a qwerty billentyűzethez. Csak azért gondoltam, hogy jó lenne olyan, mert amikor más telefonján írtam elég gyakran félreérzékelte az érintéseimet.

Az ár pedig ne legyen több 60 ezernél. Előre is köszi a segítséget.


2012. szept. 30. 11:09
 1/2 lambo96 ***** válasza:

Nekem pl. a Samsung jobban tetszik, de ezt te döntöd el.

[link] Úgy tudom itt sok telefont ki lehet próbálni, jó ha helyi vagy.

2012. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Megnéztem az oldalt és sajnos nem találtam egyik telefont sem a listán... :/

Nincs valami egyéb ötleted? Amúgy nem baj, ha pesti, mert jelenleg ott lakom.

2012. szept. 30. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!