Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan használod ki az okos...

Hogyan használod ki az okos telefonod képességeit?

Figyelt kérdés

Több kérdésben szokott menni a vita, általában csak az iPhone vs. minden más tulajdonosok szidják egymást, de időnként feljön az is, hogy az okos telefon nem más, mint menőzés, leginkább a legújabb, hiper-szuper nagyon erős darabok.


Szóval, akinek ilyen vagy, vagy ilyen az álma, az hogyan használja, használná ki?


Tényleg érdekel.


Nekem van egy sima nyomógombos régi telefonom is, amit nagyon szeretek, meg egy van egy okos is, amiből csak annyit használok, hogy ha néha útközben úgy adódik meg tudom nézni gyorsan és egyszerűen, hogy kaptam-e már emailt, utalást stb. Esetleg, ha jó, mikor az otthon kinézett jegyirodához odamegyek és ki van írva, hogy átalakítás miatt zárva, a legközelebbi "cím", és meg tudom nézni, hogy oda hogyan menjek. Ennyi. Ennek megfelelően én egy egyszerű, viszont csepp, por és ütésállót választottam, mert különben sem szeretem/tudom, nagyon óvogatni őket.


Ti?


2012. szept. 30. 13:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki beböfögi, hogy milyen hülye vagyok, minek nekem két telefon, megjegyezném, hogy a két telefonban két teljesen más kártya van, és nem szimpatikus a dual simes megoldás, nekem így jó.
2012. szept. 30. 13:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Főleg e-mailre, Skype-ra, mostanában Viber-re, néha navigációra. De azon nézem a tv-műsort (TV24 programmal) és az időjárást (AccuWeather). Valamint néha internet rádiózom rajta. De van pár játék amit szeretek: Online sakk, Doodle Jump, Drop It. Nagyjából ennyi.
2012. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én főleg internetezésre, zenehallgatásra, játékra, rádió hallgatásra, online rádió hallgatásra, és amikor mondjuk biciklizek, akkor bekapcsolom a gps-ét, és megnézem, hogy milyen útvonalon megyek, meg mennyi volt az átlagsebességem, és ilyenek, és szerintem sűrűn kihasználom a teljes tudását a telefonomnak.
2012. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

- internet: hírek, időjárás, információk beszerzése, levelezés

- térkép és navigáció használat (autóval, gyalog)

- menetrendek

- folyószámla kezelés (tranzakciók ellenőrzése, utalások)

- rádió, zenehallgatás, videók, hangjegyzet

- tennivalók, emlékeztetők bejegyzése naptárba

- fotózás, esetleg videózás


Főleg akkor használom ki, amikor nem otthon vagyok. Tehát lakásban számítógép, házon kívül pedig az okoska telefon. Számomra egy tablet teljesen fölösleges lenne, mert otthonra sem ideális, meg magammal hordani sem, mert nincs nálam mindig táska.

2012. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én speciel zene, internet,e-mail,játékok,érdekes alkalmazások,böngészésre használom. És ha éppen nincs bekapcsolva az a sz. gép, akkor könnyen meg tudom nézni telefonon is(túlnyomoó többségbe)
2012. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézek rajta filmet, zenéthalgatok, játszom, netezek,e-mail,

Ha várni kell valahol akkor nagyon jó elleni rajta. fenyképezés nekem 12mp a xperia s em kamerája és jobb mint a fényképezőgépé. nagyábol enyi

2012. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Skype, skydrive, zene rengeteg e-mail, sok olyan app, ami a szombaton táphiba miatt teljesen tönkrement számítógépemet helyettesíti. Most kb percenként csesztetem, állandóan tapizom...központivá vált a telefonom. Még jó, hogy ez bírja rendesen.
2012. okt. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mikey1988 ***** válasza:

- Fényképek készítése (Bár nem készít jó minőségű képeket, de még számomra tűrhető a minőség)

- Internetezés (Facebook, Twitter, E-mail)

- Internet rádiózás

- Dokumentumok megjelenítése

- Zenehallgatás

- Menetrend

- Időjárás jelentések nézése

- Kisebb játékokkal való játszás (Pasziánsz, Sudoku, Labirintus)


Néha pedig a netbookom helyett is inkább az okos mobilt használom.

2012. okt. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!