Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenornál van hipernet 7...

Ddnalor kérdése:

Telenornál van hipernet 7 előfizetésem. Ha kiveszem az usb tickből a sim kártyát, akkor az működni fog e okos telefonban? Nem e számol fel + költséget? Okos telefon gondolom más módon csatlakozik a netre mint az a stick.

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Tök ugyan úgy csatlakozik, használni is tudja, de ha nem támogatja a tempót, akkor csak 3g-ben fog menni. Valamit nem tudom, hogy az ilyen sim-eken a telefonálás nincs-e tiltva.
2012. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Sokat segítettél, sajnos a telenor két mailomra sem válaszolt , Telefonon meg nem hívóm őket vodás kártyával hogy órákig várjam mire valaki felveszi, vagy egy robottal beszélgessek. Telefonálást skypen megoldom , meg van másik telefonom is.
2012. okt. 3. 14:40
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia! Előbb beletettem a kártyát. Adatkapcsolatot kipipáltam. Egyből ment is rajta a net. A hozzáférési pontoknál már nem tudom pontosan mi volt , mert már kivettem a kártyát , azt hiszem az egyik alá az volt írva hogy net , másik alá meg telenor online. Hálózati mód wcdma. De ezt tudom gsm re is állítani.

Bekapcsoltam a hotspotot a tefonon. A laptopommal csatlakoztam rá ,torrentel elkezdtem tölteni valamit 8,9 mbit sebességgel töltött.

Igazából 7,2 mbit a sebessége a netemnek. A torrentem általában 500,600 kb/s nál gyorsabban nem szokott tölteni a stickel.

Attól félek hogy valami más fajta módon csatlakozik a hálózatra a telefon azért ilyen gyors, és ezért + költségeket terhel majd rám.

2012. okt. 3. 17:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Plusz ktg nem fog terhelni azért mert gyorsabb a neted!
2012. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!