Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonon youtubozás youtubos...

Telefonon youtubozás youtubos lejátszóval?

Figyelt kérdés
A telómon van Wi-Fi és néha youtubozok rajta.Eddig úgy játszotta le a videókat hogy rákattoltam és játszotta is,nem is töltött semmi és a lejátszó témája vagyis ahol írja hogy hány perces a videó ahol lelehet Pause-zni is az szürke színű volt amilyen a régi youtube,most ugye fekete színű ez.Most a youtubon lévő vidiket úgy játsza le vmiért ahogy azokat a vidiket amiket én csináltam a telefonnal, a Realplayer-el és amikor kiakarok a vidiből lépni akkor mindig töltené le.mikor ezzel játszom le a hang rosszminőségű pixelesedik a videó,egyszóval nagyon rossz. A régi youtube alapúval hibátlan volt. Eddig mindig volt több opció a videó alatt. Pl normál videólejátszó béta verzió stb. ezek az opciók eltüntek és nemtalálom hogy hol lehetne visszaállítani olyanra amilyen volt.Ha valaki nagyon ért hozzá,és tudja hogy mit kell csinálnom hol az írja le pls vagy küldjön privit.köszönöm előre is

2012. szept. 30. 21:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!