Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rejtett számról hívogatnak...

Rejtett számról hívogatnak napok óta, napjában többször, de csak pár másodpercig csörög, ha felveszem azonnal vonalbontás, mi lehet?

Figyelt kérdés
nem ismerek senkit aki ilyen értelmetlen dolgokkal múlatná az ideit, rosszakaróimról se tudok.. mi lehet ez? ha valaki direkt csinálja mire jó ez neki?

2012. okt. 1. 17:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy igazad van ez esetben bocsánat,én mint ezt írtam feljebb csak hallottam egy rádiós reggeli műsorban(morningshowban aki akarja vissza keresheti) már régebben,ott sem saját tapasztalatból beszéltek mint ahogy én sem hanem,egy cikk alapján a hallgatók beszámolóin.
2012. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!