Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Huawei Ascend...

Vettem egy Huawei Ascend Y200-as készüléket kb 1 hónapja. Egyszercsak lefagy játék közben. Újraindítottam, és nem kapcsol be, csak megjeleníti azt hogy Huawei kb 5000szer, és utána sincs semmi. Kérem valaki segítseen!?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 19:44
 1/7 bp1985 ***** válasza:
Kellett neked huavej. Vidd el szervizbe. Erre gondoltál e?
2012. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kindo válasza:
Szerintem nem rossz vas, amolyan belépő szintű.Ha garanciás akkor vidd vissza. De a gyártó oldalárol is meglehet próbálni a frissítést.Szerintem csak szoftveres hiba lehet, én is jártam így a zte blademel (bár a saját mahinálásom miatt, megcsinálták garanciába, de gyanították,h az én mókolásom volt a ludas). Esetleg nem a root-olással próbálkoztál? az okozhat ilyet...
2012. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megvan. Egy virus okozta.. .be kellett lépni az android boot menübe,és újra kellett formázni. De azért köszönöm:D
2012. okt. 8. 22:06
 4/7 anonim válasza:
Hello! Nekem is ugyanez a baj. El is vittem szervízbe megcsinálták( azt mondták szoftver frissítés volt csak ) egy hétig bírta aztán most megint ugyanazt csinálja... Te hogy formáztad? Nekem nem nyitja meg egyik meghajtót sem csak vmi ISO mappát ott meg semmire nem megyek. :S
2012. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
légyszíves segitsetek nekem is ugyan ez a problémám, kikapcsolt magától és nem kapcsol viisza.. mit tudok tenni?
2012. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A négyes válaszolónak:Fel hangerő és bekapcs. gomb(ha megvan a menü akkor a hangerő gombokkal navigálsz és a bekapcs. gomb az enter)MENJ A FACTORY RESETRE HA MEGVAN UTÁNA A REBOOT NOW-RA(MINDEN ALKALMAZÁS TÖRLŐDIK A KÉPEK NEM KIVÉTEL HA A TELÓN VANNAK) és kész is vagy :)
2013. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És elnézést a vesszőkért :D
2013. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!