Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenoros vagyok, és lejárt...

Timon08 kérdése:

Telenoros vagyok, és lejárt az a 30napos lebeszélhetőség. Most nem tudok se hívni, meg engem se tudnak. Letiltották volna a kártyát?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy ha simán feltöltöm utána újból jó lesz? Vagy kell majd aktiválni vmit?

2012. okt. 2. 12:48
 1/5 anonim válasza:
-Szerintem próbáld felhívni az ingyen hívható "1220"-t, és valamelyik menüpontban várd meg az "élő hangú" munkatárs jelentkezését, akitől részletes információt kapsz ! Ha ez sem sikerül.., tedd el emlékbe a kártyát...
2012. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem telenornál vásárolt sim kártyát a telefonos ügyfélszolgálaton kell aktiváltatni, azaz szóbeli szerződést kell kötni. Különben a sim kártya inaktiv lesz egy idő után.
2012. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az volt az utolsó üzenet hogy " Egyenlege felhasználhatósága a mai napon lejár. Kérjük töltse fel az egyenlegét ma éjfélig, ha előfizetését szeretné fenntartani."

Ha csak simán fel akarom tölteni rá pénz akkor azzal nem aktiválom a kártyát?

2012. okt. 3. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Azzal hogy feltöltöd az egyenleged azzal hosszabbodik a sim kártya érvényességi ideje. 1500ft 3 hónappal, 3000 és a felett 1 évvel. Ha az smsben a megadott időpontig nem töltöd fel akkor a lejárattól számított 30 ig akkor a tel számod elveszett. Ha feltöltöd akkor tovább él de a fel nem használt egyenleged(ami a sim lejáratakor rajta volt)deaktiválásra kerül.
2012. okt. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:)
2012. okt. 4. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!