Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltöttem a telefonom...

Feltöltöttem a telefonom 3500-l és ha vlkit akarok hívni azt mondja nincs pénz rajta. Mi ez?

Figyelt kérdés

Tmobile-s vagyok. Ma járt volna a kártyám de felöltöttem. Még tudtak hívni és én is tudtam vh-t küldeni. Amikor beütöm a *111#-t (mert már ez az új egyenleg lekérés) akkor azt írja h van rajta 3117ft. De hát akkor miért nem tudok senkit hívni? meg smst küldeni se..

Meg ugyebár androidos telefonom van (x10 mini pro) Ha letiltom az adatforgalmat akkor nem vesz le pénzt? És ha wifizni akarok? akkor vissza kell állítanom? vagy úgy lehet attól függetlenül? béna vagyok ilyenbe segítsetek légyszíves:D



2012. okt. 2. 19:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!