Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy független készülék...

Ha egy független készülék nyitó ára 175. 000Ft, akkor a T-mobilenál mennyiért várható?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik gyártó? Melyik típus? T-Mobile, de melyik csomag?
2012. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Előfizetéses csomag,Lumia 920 de én általánosságban kérdezetem ha van valakinek valami tapasztalata.
2012. okt. 2. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
igazából kb össze lehet hasonlítani a most kaphatóakkal, pl lumia 800 áraival t-mobile oldalán. az is egyenlőre elég kevés, hogy előfizetéses csomag, mert abból is van 20ezres havidíjú, meg 4-5ezres. de sejtem, hogy legdrágább csomagban már lehet vinni 990 vagy 0 Ft-ért, és a legolcsóbb csomagban meg kb 100-120ért, de csak tippelek.
2012. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a Lumiámat akkor vettem, amikor 90 volt. De nem akartam annyit kiadni érte, így beváltottam a pontjaima (évek óta gyűltek, de sokáig nem tudtam róla) és 42-ért elhoztam. Díjcsomagom maradt az ami volt.

Ha tájékozott vagy, és jóidőben, akkor lehet, hogy jelentősebb engedményt kapsz. Készülékváltásnál a személyre szabott kedvezményt néztem. Én ezzel duplán jól jártam.

2012. okt. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Telenoros vagyok és csak azért váltanék,mert a melóhelyem flottás csomagja elég jó!Na meg persze a 920 miatt is kell a váltás.Erre akarom megvenni sima előfizetéses:"2 év hűség az előfizetésre,Nincs hűség díjcsomagra,Különböző havidíjú és jellegű díjcsomagok közül választhat rendelés közben".Ami lényeges,hogy részletre venném!Előlegre meglesz a pénz,én olyan 50.000Ft előleget tippelek.Samu S3-ból kiindulva!
2012. okt. 3. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!