Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-el kapcsolatos...

Iphone 4-el kapcsolatos kérdések? Többi lent.

Figyelt kérdés

Régi telefonom tönkrement,és most lenne lehetőségem Iphonet venni(4 vagy 4s).Néhány kérdésem van:

-Először is:Megéri?

-Hallottam,hogy közvetlenül gépről nem lehet rá zenét rakni.Akkor végül is milyen módon rakom rá a számaimat?

-Windows-os géppel milyen kapcsolatban van?

Bocsi a hülye kérdésekért,de egész életemben Sony Ericssonom volt.


Előre is köszi


2012. okt. 2. 22:23
 1/8 anonim válasza:
Nem éri meg, drága és könnyen törik
2012. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az iTunes-t letöltöd és minden menni fog. Ennyi a lényege a rátöltésnek.

Az, hogy megéri-e az egyéni preferencia kérdése.


Arra készülj fel, hogy egy rakás olyan válasz fog jönni, hogy ne ilyen telefont vegyél ezért, meg ezért, meg hogy nem éri meg. stb hasonlók.

2012. okt. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egy iTunes meg Apple ID.Megéri iPhone-t venni.Ha bármiben segíthetek még írj.Egy iPhone 4 felhasználó
2012. okt. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is i4-et használok, és bár nem ez a legjobb telóm, de én azt mondom, hogy hasonló TUDÁSÚ (és nem hardverű) telefont ennél olcsóbban nehezen kapsz. nem fényezni akarom, mert általában bármilyen telefont megveszek, de meg lehet venni egy 4 magos telefont, akkor se tudsz vele többet művelni, csak néhány tizedmásodperccel gyorsabban tudod, amit sose veszel észre. szerintem a 3,55"-ös kijelző egy olyan határeset, ennél kisebbet már semmiképp nem vennék, így pl kiesnek a xperia mini/mini pro-k. viszont amit én például ajánlanék, az az xperia s, ami használt árában kb azonos egy iPhone 4-gyel, de ugyanazt tudom elmondani, hogy hardveres különbség ide vagy oda, i4 is simán elvisz mindent, amit az xperia s is. kérdés, hogy android vagy ios-t szeretnél használni.
2012. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
www.keptelenseg.hu/fotok/ko-vs-iphone-10649 XD iphone4 amerikában már ingyen osztogatják a kutyának se kell
2012. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen előfizetéssel..-.-
2012. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem jön az 5 ezért a négyet 99dollárért árulják...
2012. okt. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 4. válaszoló nagyon szépen összefoglalta a lényeget. Jelenleg iPhone 4S-em van, de ugyanakkor használtam Androidos cuccokat is. Nekem az iOS a letisztultabb, könnyebben kezelhetőbb rendszer. Globálisan pedig az iOS a jobb, mert stabilabb, mivel csak egy adott hardverre van kitalálva. Nekem az Android kusza, arról nem is beszélve, hogy olyan, mint a windows. Minél többet használod, annál rosszabb állapotba kerül.
2012. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!