Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kiveszik a BlackBerry...

Ha kiveszik a BlackBerry Storm 9500-ás telefonomból a sim kártyát belehet mérni hogy hol van?

Figyelt kérdés

Elvesztettem a BlackBerry Storm 9500-ás telefonom.

Akkor is lehet a telefont használni, ha nincs benne SIM kártya. A kérdés, hogy ha a megtaláló nem tesz bele másik SIM-et és bejelentem a rendőrségen, megfogják találni kártya nélkül, vagy hagyjam inkább az egészet?



#elvesztés #SIM #megtalálható #BlackBerry Storm 9500 telefon #ellainformációk #bemérhető
2012. okt. 2. 23:32
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Nem sim kártyát, hanem telefont mérnek be, amennyiben van bírósági végzés. Te, mint Kis Pista, édes kevés vagy ehhez, hogy beméresd.
2012. okt. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy kíváncsi lennék mások válaszára is, mert mindenki olyan biztosra mondja a dolgokat, más is kérdezett már hasonlót ahogy nézegettem az oldalon, de hogy mégis honnan tudja..., azt senki sem tudja.


Egy másik kérdésben azt írták válasznak, hasonló volt a gondja az illetőnek, hogy SIM nélkül is bemérik, meg hogy érdemes bejelenteni. A másik meg azt írja, hogy nem lehet bemérni, meg nem foglalkoznak vele. A mellettem lakó csávó meg talált egy telefont, kicserélte benne a simet és harmadnap jött a rendősrég, hogy honnan vette a telót. Te meg azt írod, hogy nem foglalkoznak vele.


Kinek higgyek?


Akkor ez örök titok marad?

2012. okt. 3. 01:16
 3/3 anonim ***** válasza:

A telefonokat tényleg nem mérik be csak így. Viszont ha van Blackberry Protected a BB weboldalán megnézheted hogy hol van a telefonod (koordinátákat ad róla), kimentheted belőle az adataid, formázhatod, küldözgethetsz rá üzeneteket, csengetheted...stb. Ráadásul ezeket a telefonokat nem olyan könnyű feltörni így annak az esélye, hogy egy esetleges "megtaláló" egyszerűen megváltoztatja a telefonban az adatokat esélytelen.


Még ha ki is kapcsolt a telefon közben mert lemerült a bokor tövében, az utolsó ismert koordináták ott vannak a BB-protect oldalon amihez a BB ID-del tudsz belépni. Ha volt ilyened akkor semmi gond. Ezután a koordinátákra rá tudsz már keresni akár egy térképszolgáltatással, hogy lásd hová kell menni érte.

2012. okt. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!