Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használod a mobilodon a Skype...

Használod a mobilodon a Skype alkalmazást? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elégedett vagy a hangminőséggel?

Milyen telefonon használod?

WiFi-n vagy mobilneten?


Én Nokia C5-03-on használom UPC-s internettel és mind telefonon, mind vezetékes és Bluetooth headsettel is kiváló.


Neked mi a tapasztalatod?



2012. okt. 3. 11:49
 1/8 SzilKa ***** válasza:

Ritkán használom, mert hiába jelentkezek be, egy idő után magától kijelentkezik és elfelejtek visszalépni. A Viber sokkal jobb ilyen szempontból, mert mindig online és nem kell hozzá külön felhasználónév, stb.

Ráadásul mióta a skype microsoft lett, a hangminőség is csapnivaló, ill. sokszor szétbont, ez érvényes akkor is, ha gépről használom...

(Amúgy iphone és vagy wifi (upc), vagy 3G.)

2012. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld kéz. Nekem nincs bajom a hangminőséggel, bár én mobilnettel nem használom. Néha persze előfordul 1-2 másodperces recsegés, de azt betudom annak, hogy olykor több mint 40 milliónak használják.


Viber-t is használok, de Nokiára a hanghívás még csak hónapok múlva lesz, tehát azon csak üzeneteket küldök jelenleg.


Várok további Skype tapasztalatokat.

2012. okt. 3. 12:27
 3/8 SzilKa ***** válasza:
Üzenetküldésre viszont a vibernél megbízhatóbb a whatsapp, asszem van az is Nokiákra. A viber üzenetek sokszor késve érkeznek meg tapasztalataim szerint.
2012. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt fent a WhatsApp. De ismerősök közül alig használják, szóval feleslegesnek tartottam hogy 2 hasonló program fusson egyszerre.
2012. okt. 3. 13:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Másrészt én nem tapasztaltam késést Viber esetében egyszer sem. Szept. 15-óta (amióta fent van).
2012. okt. 3. 13:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor egy másik Androidos ismerősömmel használom ott rögtön megkapja az üzenetet, mintha chat-elnénk, viszont amikor másik ismerősömnek akinek WP7-es telója van küldök üzenetet, neki tényleg késik 1-2-3 percet. Bár nem hiszem, hogy az oprendszernek van köze hozzá, inkább csak valamit elszartak a Viber-nél.
2012. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is küldtem Symbianról Androidra meg iPhonera és küldés után azonnal láttam, hogy írja a program, hogy a másik fél "gépel". Szóval szerencsére nekem jól működik, de a kérdés itt a Skype-ról szól :-)


De azért köszi.

2012. okt. 3. 13:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Androidról videóhívás wifivel egy számítógépre. Semmi gond nem volt, kép és hang is ment rendesen.
2012. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!