Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy I phone 4-et,...

Rentsy kérdése:

Szeretnék egy I phone 4-et, de nem tudom eldönteni, hogy sima 4-es vagy 4S -t kéne venni. Olvastam már mindenhol mindenfélét nem tudom, hogy mennyire igaz, hogy a 4S-nek az aksija nem bírja úgy mint a sima 4-nek. Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából ugyanakkora az aksija mindkettőnek, viszont a 4S-nek kicsivel erősebb a hardvere, ami azt is jelenti, hogy többet fogyaszt, szóval nem alaptalan.

De a 4 is hamar merül, mint az összes okostelefon, tehát az aksival ne foglalkozz.

Én a helyedben a 4S-t venném, ha már iPhone-t veszel.

2012. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem i4-em van, és személyfüggő, de például én videózásra használom sokat, ami a maradék kb 10 giga szabad helyemet másfél óra után felemészti. szóval ha én most váltanék 4S-re, akkor fullHD videó miatt valószínű erre a célra 16 gigás már nem lenne nekem elég. de én is azt mondom, ha nem számít a pénz, akkor célszerű egy 32 gigás 4s-t venni, az sokáig jó lesz, és a hely is elég lesz.
2012. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
4s-t vegyél, annak jobb a hardvere és a kamerája is!
2012. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!