Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a legkönnyebben...

Hogyan lehet a legkönnyebben és leghamarabb megálapitani hogy az épp megvásárolni kivánt Sony Xperia S a hibás első szériába tartozik-e v nem?

Figyelt kérdés

A besárguló kijelzőre gondolok, ami elvileg csak az első széria, és állitolag könnyen ki lehet szürni a gyártási dátum és még néhány adat segitségével, ha valaki ezzel kapcsolatosan fel tudna világositani hálás lennék...

mert sajnos az üzletekben még mindig bele futhatunk egy ilyen első szériás készülékbe.



2012. okt. 3. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
ha hibás, elméletileg egy év teljeskörű garancia tekintetében, illetve mivel szériahibáról is van szó, ki kell cserélniük. szóval ha véletlenül belefutnál egy ilyenbe, akkor is csak egy kis plusz utánnajárás fog kelleni.
2012. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy kicserélik ha gyári garancia van rajta, csak én egy évből 2-3 honapot vagyok ebben az országban, igy nem szeretném igénybe venni a garancia nyujtotta lehetőségeket...:)
2012. okt. 3. 17:17
 3/3 A kérdező kommentje:
vagyis a kérdés még mindig fennáll :)
2012. okt. 3. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!