Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már az okostelefonok mindegyik...

Már az okostelefonok mindegyikén van lehetőség arra, hogy rögzítsem a telefonbeszélgetésemet? Vagy ez gyártótól függ? Mely készülékeknél van ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyari hangrogzitok 15 mp-enkent pittegnek, tehat azk nem jok. En Nokiara felraktam egy olyat, ami automatikusan felvesz mindent, kimen es bejovo hivast es NEM ad ki pittyego hangot.
2012. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem most van egy Nokia C3-00 készülékem. Ezzel is lehet gyárilag felvenni beszélgetést, de nem tudnék róla, hogy pittyeg. Vagy azt csak az hallja, aki nem rögzíti?!


Pl. a SE Xperia Mini készüléken van lehetőség rögzítésre?

2012. okt. 4. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Androidra mindenképp van lehetőség, ha nem gyárilag, akkor egy alkalmazással. Ez az Android szépsége, hogy amit nem tud gyárilag még azt is tudja.
2012. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Némelyik készülék leírásában látok olyat, hogy diktafon. Ez használható a telefonbeszélgetés rögzítésére? Műszaki szempontból kérdezem, nem jogi. Tudom hogy engedélyt kell kérni..)
2012. okt. 4. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
ööö. Szeritnem azzal nem lehet. Jut eszembe: még mielőtt meggondolod magad, SE XPERIA MINI FOREVER :D
2012. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!