Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800-as telefon jó...

User 82 kérdése:

Nokia Lumia 800-as telefon jó választás e? És lehet majd windows 8 tenni rá?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nemlehet, ebből adódóan inkább várd meg a 8S-t vagy valamelyik újat
2012. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha wp, akkor Nokia. "Csak" wp7.8 lesz rá. Arról sokat nem tudni egyenlőre.
2012. okt. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De viszont elvileg nagyon szerviz igényes mert van egy olyan problémája hogy lefagy és mivel nem lehet ki venni az akumlátort ezért szervizbe kell vinni ez menyire igaz ? rá
2012. okt. 5. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez pont, hogy nem igaz. Wp7 egy fagyás és akadás mentes rendszer. Tapasztalatból mondom, mert nekem is Lumiám van és sose akadt vagy fagy, pedig igénybe van véve rendesen.

Ha pedig lefagyna, akkor a reset gombbal meg lehet szakítani az aksi-hardver kapcsolatát és újra indul. Ez egy nagyon kicsi gomb valahol a telefon oldalán vagy hátán. Olyannyira kicsi, hogy max egy fogpiszkálóval tudnád csak benyomni..erővel. Am pont azért szeretiksokan a WP-t, mert a legstabilabb rendszer, ami sokat fagy az az android.

2012. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked melyik Lumiád van ?
2012. okt. 5. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:
710, de ugyan az a szoftver és a hardver.
2012. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Llcccp válasza:
Én 2 hete használom a Lumia 800-ast, és ahhoz képest mennyire ellene voltam kezdetben, nagyon megtetszett. Nagyon gyors és egyszerű rendszer a 7.8 as. Hátrány talán annyi, hogy még sokkal kevesebb alkalmazás van rá, mint a Google Play aruhazaban. Ajánlom a készüléket!
2013. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!