Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szoftverfrissítés után...

A szoftverfrissítés után teljesen belassult a telefonom. Miért?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Ace 2.3.3-as verziót frissítettem telefonon keresztül 2.3.6-ra. Viszont teljesen rossz. Akadozik, lassú stb. A 2.3.3-as verzió rootolva volt. Elvileg még mindig rootolva van. Közben nem lett se unrootolva se rootlva. Tehát a 2.3.3-as verzió rootolva volt, de a 2.3.6-os verzió nem, de továbbra is azt írja, hogy rootolt a telefon.

2012. okt. 4. 21:58
 1/5 Bystron Dániel válasza:
nem a roottol fugg,a hardvered (maga a telefon),2.3.3-ra lett optimizálva,szal még szép hogy akadozik meg belassul az ujabb verziotol,procicserével meglehet oldani de ki cserélne mobilban procit,szal "butítsd" vissza
2012. okt. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

vagy 4.0.4et érdemes lenne felkisérletezni..

nekem minin sokkal jobban fut

2012. okt. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
feltenném a 4.0.4-et de KIES-en keresztül nem tudom. Hogyan lehetne akkor feltenni? :S
2012. okt. 6. 18:21
 4/5 anonim válasza:
Sztem vidd be szervizbe az a legjobb ha van rajta garancia és majd ha visszajön a telefonod rootold újra:)
2012. okt. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom visszatenni a 2.3.4-es verziót?
2012. okt. 18. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!