Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE V880 (Blade) Reboot...

ZTE V880 (Blade) Reboot után?! Többi lent?

Figyelt kérdés
Sziasztok. az lenne a kérdésem, hogy lehet megoldani azt, hogy reboot után betöltsön a telefon?. Wo- logonál megál és a pinkód beütése se jön be, valahogy meglehet oldani?

2012. okt. 5. 17:11
 1/4 anonim válasza:
Hát szerintem csak egy új rendszer felrakásával tudod helyrevágni. Nekem is volt ilyen, új rommal ment..esetleg egy szoftverfrissítés.
2012. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam vele meg minden de a felrakása közben hibát írt ki így leállt, és nem tudom már behozni a FTM felírat se a Recoovery menüt ( Hang le + Bekapcs )
2012. okt. 6. 21:44
 3/4 anonim válasza:
Hát akkor vagy vidd el egy szerelőhöz vagy egy jobban értőhöz..esetleg a szolgáltatóhoz. De akkor már kérdéses hogy megéri e ennyit költeni rá. De ebben a helyzetben a telefon egy darab tégla :S
2012. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elv. egyik ismerősöm megtudja csinálni, mert hogy már volt ilyen baja neki.
2012. okt. 8. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!