Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S vagy Iphone...

Samsung Galaxy S vagy Iphone 3G/3GS?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem nagyon vagyok benne a témában, mivel nekem eddig LG T310 -es telefonom volt.. (egy kalap szart se ért.) Lecserélném, csak most nemtudom melyiket válasszam, egy iPhone 3G 27 ért tudok venni elég jó állapotban! Ezen van egyáltalán WiFi, GPS stb stb? vagy inkább vegyek GS-t? Vagy esetleg Samsung galaxy s érné meg jobban hát nemtudom, gondolkoztam mind2 őn, az iPhone híresebb meg menőbb, de a galaxy s meg nemtörik össze olyan könnyen stb stb.. még az az egy kérdésem lenne hogy az iPhone hoz le lehet tölteni a vibert?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. okt. 5. 18:08
 1/2 anonim válasza:
3s!nekem az van, meg vagyok vele elégedve:)wifi jó gps max 4m-t téved azért nem 3 mert az "lassú" a 3s-hez képset (kb 2-3 másodperc). Tévhit azonban az Iphoneokal szemben hogy könnyen törik. A samsungal szemben még előnye az iphonenak az op.rendeszere.:) természetesen viber működik.:)
2012. okt. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. én is az ájfón mellet döntök. csak azért megkérdeztem..:D
2012. okt. 8. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!