Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vannak sms és tárhely...

Miért vannak sms és tárhely gondok a ZTE Blade telefonommal?

Figyelt kérdés
Egy ZTE Blade mobiltelefonom van két problémával.tavaly nyár óta.2.2-es android rendszer van rajta.1, a telefonom azt jelzi, hogy az sms tárhely megtelt, ezért Nem fogad sms-t. Én minden sms-t kitöröltem és még mindig pittyeg.2, a telefonon az alap dolgok vannak csak és egy számológép és egy szótár. A többi alaklmazásoma memóriakártyámon van. Azt jelzi, hogy a szabad memóriatárhely megtelt és nem enged semmit sem letölteni a telefonra pl market-ről (play áruház). Miért?

2012. okt. 5. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi lenne ha megnéznéd mennyi szabad hely van a telefonon? Én itt keresném a megoldást.
2012. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1. de van több ismerősömnek is ilyen telefonja és nincs velük baj. Akármelyik android rendszer is van rajta.

2. alap, hogy megnéztem és a telefon azt jelzi mikor megnézem, hogy van hely.. ezért nem értem mi a baja.. és ennyire amatőr nem vagyok, hogy ne az legyen az alap, hogy egy ilyet ne nézzek meg.

2012. okt. 5. 20:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért áruld el mégis mennyi hely van ott, mert ez ott ráadásul érték nélkül elég misztikusan hangzik.
2012. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
szabad memória (telefon) 13,48 MB memórán szabad: 2,18 GB
2012. okt. 5. 21:01
 5/13 anonim ***** válasza:

Itt egy blade a kezemben, megszámoltam neked 27 utólag telepitett alkalmazás van rajta, 36MB szabad. Tehát ha te csak egy számológépet telepitettél rá valamit itt most benézel.


15MB környékén automatikusan az üzenet, hogy nem tud sms-t fogadni, törölj valamit, mert tele a belső tár.

Efelett egyébként is célszerü szabad memóriát hagyni a programok telepitése és a hatékony müködés miatt.

2012. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
magán a telefonon tényleg ezek vannak. és ez a problémám, hogy 1, azt ondja, hogy nincs elég szabad tárhely 2, nem is méri fel jól.. Pedig tényleg minden az SD kártyán van. Történt már ilyen lesikáltam és akkor megfogadtam, hogy a telefonra nem nagyon teszek semmit mident csak a memóriára.
2012. okt. 5. 21:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Vagy csak azt hiszed hogy minden az SD-n van. Alkalmazás kezelés, letöltött, rendezés méret szerint. Lehet itt mégis találsz olyat ami feleszi a tárhelyet.


Esetleg ez nem egy mókolt rom?

2012. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem ez a full eredeti.. minden alkalmazást véginéztem, hogy hol vannak és SD-n..:) Am látom te értesz ehhez, arra nem tudsz véletlenül válaszolni, hogy pl játékoknál vagy egyes alkalmazások használatakor reklámokat dobál fel. de eddig nem találtam meg, hogy hol lehet kikapcsolni.?:)
2012. okt. 5. 22:24
 9/13 anonim ***** válasza:

Megveszed az adott programot és reklámmentes felületet kapsz. Feltételezem van reklám blokkoló program, de ettöl maga a reklám még letöltödik a háttérben, csak a megjelenitését gátolja, adatforgalmat továbbra is generál.

Harmadik lehetőség hogy offline használod a programot.


Belső tár fogyásssal kapcsolatban nem is érted mit kéne megnézned, igy nincs értelme folytatnunk a dumcsit.

2012. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
értem. volt régebben blokkoló programom 2 is de nem működtek és ezért érdekelt, hogy nincs-e jobb ötleted. és köszönöm eddigi válaszaid! :)
2012. okt. 6. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!