Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-mobile szervizekben...

A T-mobile szervizekben ezeket is kicserélik/megcsinálják a telefonnal? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Hát a legfőbb probléma hogy karcos lett a kamerán az üveg és ennek köszönhetöen homályos képeket csinál a telefon, másik hátlapot kicserélik-e mert az is eléggé megtört, meg itt van az érintöképernyö van rajta egy csúnyább karcolás( néha nem érzékeli hogy nyomogatom /szerintem azért mer már 2 éve lassan hogy megvan azóta egyszer sem lett felfrissitve/, de amugy semmibe se zavar csak csunyitja a telefont :D) jólenne ha azt is kicserélnék ha már ennyi pénzt kib@sztam a telefonra csak tudom h g.cidrága az a része, és kikéne öket játszani hogy megcsinálják azt is valahogy :D de elöször biztos ilyen frissitést csinálnak h kizárják annak a résznek a nemlétező problémáját attólfélek :D meg olyat lehet kérni h valami újabb androidot rakjanak rá, vagy az már nem a hatáskörük?:D tisztába akarok lenni a dolgokkal nehogymá' lehetetlent kérjek majd :D amúgy galaxy s a teló..

2012. okt. 5. 21:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja meg az akksit is kicserélik? :D pl. full fel van töltve a teló leveszem a töltőről és utána kijelzi h merül az akksi... aztán csak ugy lesz jo ha kiveszem az akksit meg visszarakom:| meg van h magától kikapcsol:)
2012. okt. 5. 22:00
 2/2 anonim ***** válasza:

A készülékekre általában (külön pénz nélkül) 1 év a garancia.

Amúgy a garancia időben sem cserélik karcolás vagy törés miatt. Ez meg ugye már kívül van.

Akksi max. 1 év, de inkább arra csak felet adnak. nagyjából ennyi.

Vidd be hozzájuk, mondd el mi a bajod, mit kérsz cserélni. Ha van anyaguk meg fogják csinálni, de nem árt ha előtte megkérdezed mennyi az annyi. Talán szíverősítő se ártana.

2012. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!