Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC one x vagy samsung galaxy...

HTC one x vagy samsung galaxy s 3 vagy galaxy note 2?

Figyelt kérdés
Köszi

2012. okt. 6. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
One X.
2012. okt. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Note 2 :)
2012. okt. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha szereted a nagy telókat akkof Note 2.Ha a kisebb jön be jobban akkor S3.
2012. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 10000%, hogy a Note 2-őt venném. Legújabb android, 2 GB RAM, négy mag 1,6 Ghz. Ez elég lesz évekig!
2012. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 nagymate válasza:

Szerintem rosszat hasonlítasz össze. Én a Note II.-t inkább a HTC ONE X+ hoz hasonlítanám, ami a "régi" ONE X-nek egy felturbózott változata. 4+1 mag amik 1,7 Ghz en ketyegnek, 2100mAh-s aksi ( ezzel az ígéretek szerint +50%-al több lesz a használati idő ), jobb első kamera és 64 GB-os memo.

Viszont van valami amit meg kell említeni nagy különbség a két telefon között.

A Samsung a maga 5.55 inches kijelzőjével ugyan akkora pixelszámú felbontást kapott, mint a HTC a 4,7-es kijelzője. A samsung így 267ppi, a HTC 320 ppi- s lett. 300 ppi-től mondják, hogy retina kijelzős egy készülék, azaz nem látja már a szem a pixeleket. És így kapott a Samsung egy 2 GB RAM-ot a kijelzője mögé, hogy közel 20%-al gyengébb a minősége, mint a HTC ONE X+.

Ennyit a számokról, innentől a saját véleményem jön.


Azt kell eldöntened, hogy mire kell a készülék.

A Samsung (szerintem!!!!) tablet-nek kicsi, telefonnak meg feleslegesen nagy. Én a helyedben vennék egy

HTC ONE X+ -t telefonnak, mert tudásban, élményben szerintem kb azonos szint, de méretben zseb barátabb megoldás, és ha nagyon hiányzik az életedből a tablet méret, akkor venni külön egy tabletet. Meglepően alacsonyan van már a tabletek ára.

De ez az én véleményem, ami lehet megváltozik, akkor, ha mind kettőt a kezemben tartottam már.

Jah és ezt mind úgy mondom, hogy iPhone fun vagyok, aki nem vesz most iPhone 5-t. :-p

2012. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

viszont a Note 2 amoled, és 3szögben vannak elrendezve az alpixelek és elvileg az a leggyönyörűbb kijelző most :D

Erősebbek a színei szerintem fényesebb is lehet mint a Note-é, bár nem próbáltam, csak olvastam. Amoled miatt én samsungot vennék, a fekete miatt:)

2012. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ONE X
2012. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nagymate válasza:

A legjobb kijelzője a piacon a HTC J Butterfly-nak van:-)

1080×1920 képpont(440 ppi)ez Full HD.

[link]


Az amoled kijelzőről pedig itt olvashattok bővebb információkat, nem háromszög elrendezésű, hanem mátrixos szintén.

[link]

2012. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nagymate válasza:

Jah és még valami. Íme egy link, ami összehasonlítja az AMOLED-et és a Super LCD-t.

Én szerintem egyértelmű, hogy melyik a jobb, de ezt döntse el mindenki maga:


[link]

2012. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

utolsó te nagyon gyökér vagy amoledek között is van különbség -.-

[link]

[link]

2012. okt. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!