Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » (Vigyázat! Szubjektív kérdés!...

(Vigyázat! Szubjektív kérdés! ) Szerintetek melyik a legjobb Okostelefon gyártó?

Figyelt kérdés
(Én nekem a legjobban a Sony munkássága tetszett, de a szoftver problémák nem jönnek be. Azért a csúcsmodellen legyen már használható az ics) Szubjektív kérdésre-szubjektív válaszokat kérek és ne ilyenek hogy az apple a legnyereségesebb ........ ( nem kérek trollokat!!!) (nem épp a csúcsgépekre gondolok,hanem mint megbízhatóság)

2012. okt. 6. 14:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Sony a favorit. Igaz, ebbe benne van az is, hogy más márkájú mobilom nem volt, kivétel egy Motorola Razr V3x. De azért nem váltok gyártót, mert elégedett vagyok a Sony támogatásával, és a készülékeik képességeivel. Gondolok itt a K750i-re, amit még az Ericsson érában csináltak közösen. A mostani Androidos hibák szerintem még beleférnek, hisz sok telefonra fejlesztenek.
2012. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
54%
Nálam a HTC a nyerő.
2012. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is a Samsung jött be.

Nem karcolódnak könnyen, mint a Nokiák, kicsit olcsóbbak. Több évig is bírják, nem egyszerhasználatosak.

2012. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nokia (WP8-al)
2012. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is a sony.

Szerintem amelyik kategóriában csinálnak telefont, ott a sony telefonja a legjobb az adott kategóriában, és nekem is sony-m van, és semmi bajom vele.

2012. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a Samsung a nyerő, mert amit épp használok, az mindenre tökéletes, garanciailag is korrektek.
2012. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
sony
2012. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Nálam a Samsung a nyertes.Eddig csak Samu telefonom volt.(kivétel az a két Nokia).Nokiával 2x is befürödtem Sony meg egyáltalán nem tetszik.
2012. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
A Sony -t tartom a legjobbnak.
2012. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

A HTC-t tartom a legjobbnak, csak a magyarországi szervizük a botrányos. De ez nem a gyártó hibája.

Emellett még Sony párti vagyok, a kicsik közül meg az Alcatelnek szurkolok a legjobban.

2012. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!