Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges az, hogy egy...

Lehetséges az, hogy egy iPhone lezuhan a 10. emeletről és épen marad?

Figyelt kérdés
A Hacktion eheti részében volt egy ilyen benyögés az elején (a típust nem mondták, de látszott, hogy az volt), de az az érzésem, hogy ez csak valami beágyazott reklám akar lenni.
2012. okt. 6. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
10. emeletről még strapatelefont sem szabad ledobni. Úgy ripityára törne az az iPhone, mint utcalány a sarkon jégkorszak idején.
2012. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az iPhone már a 3.-ról ledobva is ripityára törne...
2012. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
iPhone-t vállmagasságból képernyőre ejtsz és kampec. Én is láttam azt a rész és szarrá röhögtem magam xD
2012. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
talán a 4, meg a 4S a legstrapabíróbb az iphone-ok közül, de még azok is képesek szilánkosra törni akár fél méterről ledobva is. 10. emeletről ledobva 100 darabra törne.
2012. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Reklám volt és elég gyenge. Még az Apple fanboyok is tudják, hogy az iPhone törik mint a ropi. Egy olyat csak egy száz éves Nokia él túl. Pl az én 5210-esem a negyedikről esett le (na jó, igazából ledobtam) semmi baja nem lett.
2012. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy! Egy telefon sem bírná ki azt, hogy a 10.-ről leejtve ép marad.
2012. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az iphone 4 nem bírná ki mert üveg a kijelzősrésze meg a hátlap is. az egyik ismerősőmnek 4 ese van és elejtette ki kellet cserélni a kijelzőt és a hátlapot. de nekem 3 asom van és már egy csomószor elejtettem betonra is esett már le és semmi baja nem lett
2012. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a 3-as már 10 centi eséstől is megreped. Sőt egy idő után a töltőnél magától megreped a hátlapja. A kijelzőjén lévő üveg meg gyengébb, mint a 4-é.
2012. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!