Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek honnan van pénze...

Szerintetek honnan van pénze annak a rengeteg tininek iPhone 5-re? Ennyi gazdag szülő élne Mo. -n?

Figyelt kérdés

2012. okt. 6. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én eddig csak egy tinit láttam i5-el, de Ő saját pénzből vette. Egyébként elég sok iPhone letiltott, esetleg hamisítvány. Meg azért használtan is találni párat.
2012. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hova gondolsz... Biztos a Mekiben, vagy árufeltöltőként keresték meg a rávalót...
2012. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
diákmunkázik 1-2 hónapot és megveszi. nem nagy mutatvány, anno én is így vettem 150 ezerért gépet...
2012. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tény. Ha erős a hátszél (úgy értem támogatnak a szüleid) akkor pár hónap könnyű munkából megkeresed rá a pénzt. Ez nem egy nagy mutatvány.

Simán össze lehet szedni 200K-t ha másra nem kell költened.


Én anno éheztem az első laptopomért (így 3 hónap alatt meglett rá a pénzem még úgy is, hogy mellette sok dologra kellett költenem). Utána havi 50-60-at kerestem akkoriban webprogramozással. Nagyon jó pénznek számított. Megérte az áldozatot.

2012. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vettem a telefonom, hogy dolgoztam nem keveset és nem egy jó helyen. De a türelmem és a kitartásom meghozta a gyümölcsét. De van olyan ismerősöm, aki vett egy iPhone-t, de letiltották, mert nem fizette. És most iPodnak meg vagánykodásra használja....na az ilyeneket nem kommentálom.
2012. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5db. betü H.I.T.E.L Magyarországon szinte minden ember részletre veszi a telefonját/autoját/lakását/tvjét stb. (szinte mindenét), és alá irnak több év rabláncot.
2012. okt. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!