Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Fontoos!

Milyen telefont vegyek? Fontoos!

Figyelt kérdés

Szóval az alábbi paraméterekkel rendelkezzen:

.wifi ugye alap

.android

.minimum 5mp kamera

.hangzása jó legyen zenei téren

ja és lány vagyok, szóval nem akarok ilyen nagyon bumszli telefont:D


használtan vennék mindenképp, és olyan max 30.000-40.000Ftig.


2012. okt. 6. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Használtan a Motorola Defy-t tudom ajánlani, vagy Xperia Mini/Mini Pro, ha még kisebb telefon kell.
2012. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én a hangzás miatt még idetenném az SE Live-ot is.
2012. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Xperia Mini.Nekem fehér Xperia Mini-m van és mindenre tökéletes, főleg netezésre.
2012. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is Sony Ericcson Xpria Mini-ó/ Mini Pro. De szerintem ne vedd használtan, mert újan max 40.(arukereso.com on nézelődj.)
2012. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 gellert0809 válasza:
0%

Szerintem ezek közül nézelődj:


Hauwei Ascend y200, Nokia c5-03, Motorola Defy+, HTC Desire,

Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy SII, SIII, Sony ericsson Xperia Arc, Sony Xperia Tipo, Sony Ericsson Xperia Mini/Mini Pro

2012. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig el vagy tájolódva Gellért:

Huawei Y200 és C5-03 kizárva, elvaultak gyengék nem érik meg az árukat,Desire már régi darab, Defy+ pedig csak használtan vagy előfizetéssel lehet 40k alatt az ára.Ace túlárazott,SII még használtan se nagyon kapsz 40k alatt csak ha sz@r állapotban van vagy kínai.SIII ne álmodozz.Arc szintén ami az SII-nél is leírtam.Tipo talán, Xperia Mini/mini Pro THE BEST.

2012. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó! Akkor te pontosan melyiket ajánlod?:D

Motorola defy-n erősen gondolkodom, láttam most 30ért használtban. A s.e xperia-k nekem nagyon nem jönnek be, pont a minap fogtam a kezemben egyet.

HTC-n gondolkodom, abból is van már csomó aminek lejjebb ment az ára.

2012. okt. 13. 09:31
 8/15 anonim ***** válasza:
SE XPERIA MINI, VAGY MINI PRO! OLCSÓ, JÓ, MI KELL MÉG?!!!
2012. okt. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
HTC-ből még csak Desire-t kapsz ennyiért, az meg ma már elavult. Vedd a Defy-t, ha tetszik, jobbat nem kapsz ennyiért, a többi se jobb, csak más. 30-ért főleg ajándék (én fél éve vettem 35-ért).
2012. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen erősen defy-hez húz a szívem, viszont most olvastam, hogy nincs magyar menüs:( ez mennyire igaz? elvileg lehet rá telepíteni de elég kockázatos, én meg ugye nem értek hozzá..:S
2012. okt. 20. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!