Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik okostelefon...

Szerintetek melyik okostelefon jobb vétel? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
Tönkrement a telóm, és belépek én is a tapitelósok táborába. 3at néztem ki. Sony Ericsson Xperia P, Xperia U, HTC One V. A TrackId a Sony mellett szól, a HTC mellett az Android 4.0 és az Sense kezelőfelület is jól néz ki. Vagy esetleg más javaslat? A best-buy megoldásokat szeretem. 50-60-70 körül fizetnék ki érte és T-mobil-os vagyok.

2012. okt. 7. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Sony Xperia P.

Amiért ne mást:

-HTC One V: Mostanra már nem túl acélos ennyiért a belseje.

-Sony Xperia U: Nem bővíthető, és kicsit kevés lehet az alap ~5.5GB.


Még javasolni tudom a Sony Xperia Sola-t.

2012. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves első!


Attól, hogy neked kevés az U belső tárhelye, attól van akinek még nem. egyébként szerintem az Xperia U megéri, és nem is egy olyan telefon, amit 2 nap után lefgyás miatt küldhetsz szervízbe. egyébként ha nem elég az u tárhyele, akkor tényleg ott a Sola.

2012. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak megemlítettem. Mivel már nem egy ember anyázott itt (is), hogy miért nem talál rajta SD kártyának helyet. És azt sem tudjuk, hogy a kérdező mennyi cuccot szeretne rátenni. Nekem pl tele van majdnem a 32GB-os SD kártyám, míg másnak esetleg 1.8GB is elég. Jobb még most tisztázni mi mire képes.
2012. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Xperia Sola!
2012. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A mostani telómban 4 Gb-os kártya van és tele. Általában hosszú távra tervezem a telefonvásárlásokat (min 2 év) és akkor lehet, hogy az U tárhelye tényleg kevés. Gondolom azért a telepíthető alkalmazások is bőven foglalják a helyet. Akkor az U-t kiejtettem. A Sola-t nem láttam a T-mobile kínálatában sajnos, pedig jónak néz ki. Nokia Lumia 710?
2012. okt. 7. 11:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Lumia 710 is egy jó választás ha neked nem fontos,hogy össze vissza szadulod a kinézetet.A WP7 nem fog lefagyni,gyors,megbizható,amire szükséged lehet alakalmazás az mind elérhető.Nemsokára kijön a 7.8-as frissités ez majdnem olyan,mint a WP8.


Én decemberben váltok WP-re egy lumia 920 személyében és a barátnőm is egy Lumia 710-est akar venni.Szerintem a Lumiakat WP-vel a mindennapi rendszeres használatra találták ki.

2012. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Xperia P! 16 GB tárhely, ami nem kevés, alumínium borítás, két mag és lesz eá ICS. Én is ilyet fogok venni a jövő héten.
2012. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Xperia p.

Az minden tekintetben jobb az általad felsoroltaknál, és az összes xperia-ra lesz ics, és egyébként az one v az hogy jön ide? Az sokkal sz@rabb a felsoroltaknál.

2012. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!