Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 3G hiba. Mit csináljak...

IPhone 3G hiba. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Csáó!

Tegnap sajnos történt egy olyan, hogy a 3G-re rá akartuk tenni ezt a szotfvert: whited00r( [link] )

Követtük az utasításokat, amit a whited00r oldalán megtalálható , majd miután már a folyamat kész volt (ezalatt azt értem, hogy elvileg felrakta a szoftvert) és újraindult a telefon beraktam a simet (voda*on) az eddig független iPhone-ba beírtam a pint kiírta, hogy unlocked de mégis csak segélyhívás volt. Rádugtam itunes-re az azt írta ki hogy: The sim card inserted in this iPhone does not appear to be supported. Ezután lényegében szintén megint semmit se tudtam csinálni a telóval. (nem újonnan vettem a telót, de a dobozára az van írva, hogy t-mobi*e, volt rajta cydia és jb). Mivel semmit nem tudtam vele kezdeni, azt mondták nekem, hogy rakjam DFU módba, rákerestem neten, hogy miről is van szó, beraktam DFU-ba.


Azt mondták, hogy rá egy restore-t itunes-ba és az majd leszede rá az ios 4.2.1-et. Na ez szépen ment is. Rámentem, hogy restore majd elkezdte szedni az ios-t. A szotfverellés vagy restore-rólás, nem tudom pontosan végén kiírta azt, hogy: The iPhone „iPhone” could not be restored. An unknown error occured (1015). Illetve még olyat is írt ki, hogy: iTunes has detected an iPhone in recovery mode. You must this iPhone restore this iPhone before it can be used with iTunes.


Röviden ennyi lenne. Nagyon megköszönném, ha megmondaná valaki, hogy mi lehet vele és leírná, hogy mit csináljak vele.

Előre is köszönöm!



2012. okt. 7. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Vidd el szervizbe! Olcsóbban megúszod, mert a téglából telefon varázslásért a szerviz többet kér.
2012. okt. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!