Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Franciaországban nem lehet...

Franciaországban nem lehet kint wifizni?

Figyelt kérdés

Ma vettünk egy telefont és ez volt ráírva: "franciaországban wifit csak beltérben használhatjuk"

Miért csak beltérben lehet használni, wifit? Nagyon kíváncsi vagyok rá, a google azt írta a molltelefonoktól és a wifitől, ezektől a vezeték nélküli cuccoktól, rákot lehet kapni, ez igaz? Vagy másért nem lehet ott wifit használni?



2012. okt. 7. 17:05
 1/2 bp1985 ***** válasza:
Te Nokiát vettél, nem telefont :) Viccet félre téve. Nem lehet, nem véletlenül van ráírva...
2012. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Durva.:D És ha most én netán franciaországba mennék és nekiállnék Párizsban az utca közepén wifizni, akkor letartóztatnának?:D Igen Nokiát vettem.:D Hogyha a wifi rákot okoz, akkor majd a telefonálás is? és akkor majd bűncselekmény lesz a fejünk mellé rakni a telefont?:D
2012. okt. 8. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!