Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért Ócsárolják az Iphone...

Miért Ócsárolják az Iphone Klón változatát?

Figyelt kérdés

Nézegettem pár kérdést és ez tűnt fel nekem, hogy mindenki szidja az Iphone Klónokat!

És ezt nem tudom megérteni, mert Én annak Idején vettem egy Iphone 4 Klón telefont kb 28.000 ft-ért! Beleraktam egy 16gb-os Kártyát, ráadásul android 4.0 fut most rajta és teljesen megvagyok vele elégedve! több mint 1.5 éves Készülék és "lekopogom" semmi baja nem volt eddig! (Kisebb karcok kivételével) Proci 1ghz-en ketyeg ráadásul 256 mb rammal szerelt!


2012. okt. 7. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
mert szar. :D és nem ios megy rahta:D
2012. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Proci 1ghz-en ketyeg ráadásul 256 mb rammal szerelt!"


És 256 mega rammal jól fut az android 4?

Akkor ezek jobban tudnak optimalizálni, mint a többi androidos gyártó együtt...

2012. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor megemelem a kalapomat a klóngyártók előtt hogy nekik sikerült a lehetetlen.256mb rammal lag és bug nélküli android 4.0.4 futtatás.Ez igen.Egyedülálló teljesítmény.Na lényegre térve mert elképesztően szarok.van egy kettő ami még úgy normális és használható de a 95%-a kuka.Minőséget nem látott,iOS-t úgyszint.
2012. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4.0-nál van minimális lag, de nagyon nem vészes! :) Csak kipróbáltam, hogy mit tud úgy! :)
2012. okt. 8. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!