Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos rendszerfrissítés? Hol?

Androidos rendszerfrissítés? Hol?

Figyelt kérdés

Sony Ericcson Xperia Ray telefonomat szeretném frissíteni android 4 re, elvileg hivatalosan kiadták már, de usb-vel nem talál frissítést...

Hogyan tudnám frissíteni a telefont?

Otthon is megtenném, ha hivatalosan szervízben ilyesmiken nem lehet, vagy túl drága :/

Telenornál pl nem vállalnak ilyesmit?

illetve ha igen mennyiért és ha nem, otthon hogyan oldhatnám meg?

vagy HOL?



2012. okt. 7. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg vállalják, apukám Nokiáját is frissítették volna a garancia végett, de azt itthon is meg tudtuk oldani. Melyik programmal kerested a frissítést? Ha nem a Sony Update Service -szel, akkor töltsd le és telepítsd, megér egy misét...
2012. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

én először bedugtam az usb-t és azzal kerestem rá, elvileg nem talált semmit,

aztán kerestem a rendszerfrissítés menüponttal meg a sony nemtommivel, amiben a termékleírások és trainingek is bent vannak :D

Telenornál számít ha nem onnan van a mobil, hanem külsős gsm-től?

2012. okt. 8. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehát a készülék független? Ez esetben nem számít, a függetlenek (elvileg) hamarabb kapják meg a frissítéseket, mint a szolgáltatói modellek.
2012. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

telepítettem az upate servicet és megcsniáltam amit kért, de semmi, az se talált frissítést...

android 2.3 van a mobilon, holott minden szerint már a 4nek kellene rjta futnia :/

amit furcsáltam, hogy 2 féle ray van, nekem ebből az st18i változat van, a dobozán is android 4 felirat van, meg egy jégkrémszendvics...

mégis más a softver...

2012. okt. 14. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor vidd be a Telenorhoz, ők is megcsinálják, ha jól tudom.
2012. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

vittem, azt mondták náluk nincs ilyesféle dolog, kérdeztem és azt mondták nem azért, mert független a mobil (az csak a net miatt volt fura, de meg lett oldva) hanem egeltalán nem csinálnak ilyesmit (lehet, hogy csak a csepeli telenornál nem?)

vagy esetleg egy sony centerbe ha benézek megcsinálják?

illetve otthon hogy tehetném meg?

esetleg valami rommal?

2012. okt. 15. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!