Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban a sony...

Winny96 kérdése:

Melyik éri meg jobban a sony xperia mini pro, vagy alcatel ot-995?

Figyelt kérdés
A mini pro a tescoban most 37-ezer ft az alcatel meg most a t-mobilban 50.000. Ti mit javasoltok? Vegyem meg most a mini pro-t, vagy várjak karácsonyig az alcatelre, talán lejjeb megy az ára?
2012. okt. 8. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megvenném a Mini pro-t. De ne hallgass rám, mert mindenki más ALcatel-t fogja mondani...
2012. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Telenornál ~42.000 Ft az Alcatel One Touch 995, csak a Telenor már évek óta saját nevén forgalmazza az Alcateleket, így a telefon neve: Telenor One Touch S

Hardveres és szoftveres szinten teljesen ugyanaz a 2 telefon.

Szerintem megéri az Alcatel, igaz sok panasz is érkezik rá, de sok az elégedett vásárló is, mivel ennyi pénzért nagyon megéri ez a típusú telefon.

Ha szerencsétlen vagy, akkor Sony-val is problémáid lehetnek, vagy ha szerencsés vagy, akkor soha semmi gondod nem lesz az OT 995-tel, szóval visszajelzésekre nem igazán kell alapozni, de nem árt ha tudsz a problémákról.


Ezek után már csak te tudhatod, hogy melyiket akarod.

2012. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél mini pro-t,vagy alcatel,vagy sony xperia tipo.A tipo 35000,és ahhoz képest nagyon jó.nézz utána, szerintem tetszeni fog :)
2012. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
13:03 Milyen problémákra gondolsz? nem értem
2012. okt. 9. 18:08
 5/6 A kérdező kommentje:
ja, most néztem,hogy az alcatel tényleg 42ezer csak, de sajna függetlenítenem is kellene, így asszem csak max 3ezret tudok megspórolni, de megéri igaz?
2012. okt. 9. 18:18
 6/6 anonim válasza:
Alcatel ot-995!!! Csak ajánlom nekem az van és imádom! Nagyon fasza telefon! Én is féltem hogy Alcatel,de belementem és jól tettem. Teljes mértékben megvagyok vele elégedve. Gyönyörűen szól jó hangos,szépen fényképez,jó gyors egy csomó alkalmazás van hozzá ingyen és nagyon jó. :)
2012. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!