Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megjeleníteni az...

Hogyan tudom megjeleníteni az aktuális dátumot/időt a telefonommal készített videókon?

Figyelt kérdés
Alapból nincs olyan opció, ami folyamatosan mutatná az időt, hogyan és milyen programmal tudnám ezen adatokat a videómhoz fűzni?

2012. okt. 8. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

A nagy zöld gombot kell megnyomni 3-szor, majd a pirosat kétszer.


Igazán segíthetnél a probléma megoldásán azzal, hogy a telefontípust nem nekünk kell kitalálni!

2012. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, az segítene, ha leírnád, hogy milyen telefonod van.
2012. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy titkosügynök ilyet nem mondhat meg ...
2012. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Am ehhez miért kell tudni a márkáját (egyébként Xperia U). De lehet nem fogalmaztam meg a kérdést egyértelműen. Szóval azt szeretném megoldani, hogy a videó lejátszásakor a képernyő sarkában jelenjen meg a felvétel dátuma/ideje. Lehet hülye kérdés, de semmi ötletem nincs, hogy milyen progival lehetne megcsinálni.
2012. okt. 9. 16:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért? Ha elmégy a benzinkútra a kutasnak nem kell talán tudnia, hogy benzines/gázas/LPG-s a kocsid? Mindegy mit tesz bele?


[link] Próbáld ki ezt, ha nem jó akkor google: android camera app date stamp szavakkal kutakodj!

2012. okt. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


Am ehhez miért kell tudni a márkáját (egyébként Xperia U). De lehet nem fogalmaztam meg a kérdést egyértelműen."


Lehet hogy neked egyértelmű hogy mire gondolsz, de itt senki se tudja milyen telefonod van ha nem mondod meg.

2012. okt. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!