Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafonenak vagy T-Mobilenak...

Vodafonenak vagy T-Mobilenak jobb a lefedettsége, térereje általánosságban?

Figyelt kérdés
Néztem a térképet, de Én inkább személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Mert nekem T-Mobileom van ,de hát a térereje nem mindig a legjobb, hogy Vodafone jobban megéri-e ilyen szempontból?

2012. okt. 9. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

A Vodafone a legjobb lefedettséggel kampányol, lehet benne valami. De mivel folyamosan épülnek/változnak a hálózatok ne lehet erre pontosat mondani.


Én a T-vel nem tapasztaltam nagyon gondokat.

2012. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

dombok közt élek.

házunkban, és kb fél km-es körzetben, aminek széle vagyunk, nincs t mobile. máshol van a településen.

három házra tőlünk t mobile van, telenor nincs...

2012. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk bent vagyok a belvárosban Pesten nincs gondom T-Mobileal. Itthon vastag a fal lehet azért nincs térerő vagyis nagyon gyenge Itthon ha már kint sétálok az utcán már jobb a térerő ,de engem ez zavar , hogy pont Itthon nincsen és így nem tudnak sokszor elérni, mert az jelzi , hogy ki vagyok kapcsolva közben nem .
2012. okt. 9. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor beszerezni egy 3G-s router, USb Stick be, routert az ablakba hajítani és jobb lesz a jel. Természetesen ezt router nélkül is lehet. Beülsz a laptoppal az ablakba vagy USB hosszabbítóval odavezeted a modemet az ablakba.
2012. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát az internettel és laptopokkal nincs gond :D Én igazából a mobilkészülékemre gondoltam. WIFI az van Itthon meg általában máshol is .
2012. okt. 9. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!