Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy nokia 5230-as telefono...

Van egy nokia 5230-as telefonom, de az vele a legnagyobb bajom, hogy nincs benne wifi. El szeretném majd adni, mennyit kérhetek érte? Milyen telefont ajánlotok nekem karácsonyra, természetesen wifis legyen. Az ár maximum 30 ezer legyen.

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 14:18
 1/2 anonim válasza:
én vettem pár honapja 14000 forintért 52 30-at de azóta már van új telóm. Hát kb 14000 kérhetsz érte. 30 körül akarsz telót javaslom nézz körül a t-mobile.hu-n. mindig van akciós teló de én megvárnám a decembert akkor lesznek karácsonyi akciók és ami most aranyárba van lehet hogy bele fog esni a 30 000-es keretbe
2012. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én vodafone-os vagyok (70-es) ezért majd a vodafonnál nézek szét, igen karácsonyra gondoltam én is:)
2012. okt. 9. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!