Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom beállítani, hogy...

Hogyan tudom beállítani, hogy a monitorom 16:10-es arányú képéből 4:3-as arányú képet kapjak, a kimaradó részek, természetesen használaton kívül maradnának, az aktív kép középre lenne tájolva és a maximum magasság a monitor magassága lenne?

Figyelt kérdés
Külön a monitoron nem lehet beállítani!
2012. febr. 14. 21:59
 1/3 Pj0tr ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb lenne, ha az eredeti problémát leírnád, mert így semmi értelme a kérdésednek. Ez kb olyan mint, hogy van egy 19 colos monitorom és szeretném úgy beállítani, hogy 15 colos legyen a kép mérete...
2012. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát a lényeg az, hogy régebbi típusú játékok újrajátszáshoz kéne, mivel azokon még nem lehet 16:10-es képarányban játszani, így jó lenne ha tudnék hagyományos képarányban játszani az élvezhető minőségért
2012. febr. 16. 15:32
 3/3 A kérdező kommentje:
kb. úgy gondoltam ahogy a filmeket is a képernyőhöz igazítja, úgy kéne a játékot is, de gondolom az bonyolultabb lenne, mintha alapból lenne a képarány 4:3-as
2012. febr. 16. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!