Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek van/volt HTC ONE V...

Kinek van/volt HTC ONE V készüléke? És mi a véleményetek róla? A jövőhónapba tervezem hogy megveszem ezt a készüléket, de előtte ahol tudok körbekérdezősködök!

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.

2012. okt. 9. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne vegyél ilyet, nem éri meg, majdnem kétszeresen túl van árazva. 10 ezerrel olcsóbban kapsz Xperia U-t, kb ugyanannyiért Solát, minden téren sokkal jobbak.
2012. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sonyt semmiképpen nem veszek :)
2012. okt. 9. 15:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Mást meg nem kapsz, ami megérné. HTC-ből csak a One X éri meg.
2012. okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De, mi a konkrét okod arra, hogy ne vegyek One V-t?
2012. okt. 9. 16:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyenem, hala az Istennek sikerult eladni nagyon kis buktaval. Iszonyat lassu telefon ennyi penzert. Tenyleg sokkal jobban megerne egy Sony. Persze ha akarod vedd meg a One V-t, mindenki a sajat karan tanul a legjobban.
2012. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a rosz benne, hogy kb. 60000-be kerül, és 50000-ért már veszel egy xperia u-t, ami minden téren jobb, főleg hardverben, 45000-ért meg már kapsz egy xperia rayt, ami ugyan olyan jó, sőt a kamerája még jobb is.
2012. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mindenki mondja az xperia u-t.. de nekem annyira tetszik a htc one v és nem az a megszokott android ami a legtöbb telefonon van. a htc sense nekem nagyon bejön + az android 4.0 rajta.
2012. okt. 11. 19:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Tenyleg jol nez ki fotokon. De valosagban sajnos meg-meg akad rajta a Sense 4.0 es a komolyabb programok is belassulhatnak. Egy xperia mini pro-ban is ilyen hardver van, de ott nincs Sense ami lassitana, meg a kijelzofelbontas is kisebb.
2012. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem nem kéne rá azthiszem semmi komolyabb program...:))
2012. okt. 12. 17:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Komolyabb program alatt a böngészőt értsd... Mivel még a launcher is akad rajta, értelemszerűen a böngésző sincs a helyzet magaslatán. Amennyire jó volt a Desire S ugyanezzel a hardverrel (akkoriban a leggyorsabb egymagos telefon volt), olyan nyögvenyelős most ez.
2012. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!