Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki? Persze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki? Persze hogy meg is értse a dolgot! Na még 2hete jjárok a barátommal. Hívott jövöhónapba kirándulni 4napra.

Figyelt kérdés

Na de én nem megyek mert nincs pénzem, nem mondtam neki hogy miért nem megyek de már 2 szer tette fel a kérdést, másodszor már azt is mondta hogy fizet ő mindent.Én nem akarom, én nem szeretném hogy mások azt hidjék hogy kihasználom őt stb.Különben is szegénykémnek még most lett munkája, olyan édes hogy nem egy munkakerülő alak, hanem normális és ezért sem.Mert tudom mennyire keservesen megdolgozik azért a kispénzésrt!

Na szóval finoman hogy mondjam meg neki a dolgot, nehogy azt hidje hogy vele van a baj.

17/L


2010. júl. 21. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
találj ki valamit hogy elkell menned valahova, és így leisvan egyszerüsítve minden:)
2010. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem mért kell hazudozni...megmondod, hogy nem szeretnéd ha a pénzét, amiért ő megdolgozott rád költené. Ennyi...ha szeret nehezen, de megérti.
2010. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de akkor meg minek teszed fel a kérdést ha bennevan a válasz..tudsz beszélni nem? akkormeg mondmegneki és ne minket fárassz
2010. júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!