Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 710 probléma? Fontos!

Nokia Lumia 710 probléma? Fontos!

Figyelt kérdés

1) Kikapcsolt állapotban nem lehet tölteni a telefont, mert bekapcsol, bootol és kéri a PIN-t.


2) Ha teljesen feltöltődött akkor miért nem írja ki, hogy teljesen feltöltve, húzza ki a töltőt, stb? Mert így sose tudom h mikor van 100%-ig feltöltve


2012. okt. 9. 19:09
 1/6 anonim válasza:
igen.. ez ilyen sajnos.. én fent szoktam hagyni egész este.. gondolom nem lesz belőle probléma.. neked is hamar lemerül???
2012. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem alaphangon bírja két napig, csak az zavar, hogy a feltöltést csak ott a jobb felső sarokba lehet ellenőrizni...


De amúgy ha neked nem bírja annyira akkor kapcsold me az energiatakarékos üzemmódot.(beállítások- takarékos üzemmód- bekapcs a köv. töltésig.)

2012. okt. 9. 19:39
 3/6 anonim válasza:
Az akkutoltottseget a takarekos uzemmodnal is tudod kovetni.. Ott %ban mutatja. Oke koszi.:)
2012. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ja. Meg annyit kerdeznek h te talaltal valamilyen tokot vagy vedoszilikont vagy vmit a telodra? Mit hasznalsz? ?Mennyiert lehet ilyet es hol?
2012. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ilyet vegyél:

[link]

ez a legjobb

nekem is ilyen van

2012. okt. 9. 20:19
 6/6 blex ***** válasza:

akkor van teljesen feltöltve, amikor már nem villog a töltés ikon, hanem folyamatosan kint van. egyébként nyugodtan hagyhatod éjszakára.

kikapcsolva nem lehet tölteni, ez ilyen.

2012. okt. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!