Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola razr jó telefon?

Motorola razr jó telefon?

Figyelt kérdés
melyik telefonnal lehet összehasonlítani??

2012. okt. 9. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó telefon lehetett volna, de elrontották a kijelzővel, nagyon ronda képe van. Viszont ha preferálod a Motorolát, ugyanilyen hardverrel ott az Atrix 2, sokkal szebb kijelzővel, nemrég néztem, nevetségesen olcsón árulják.
2012. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
59%
Semmi baj nincs a kijelzőjével...
2012. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne? Pentile matrixos Samsung-származék. Egyszóval fos.
2012. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jaj istenem, tedd már össze légyszíves egy nem pentile-ossal. Meg fogsz lepődni, ezt onnan tudom, hogy nekem RAZR-om van. Egyébként tényleg észrevehető különbség, 5 centi közelről nézve :) Ennyit erről.
2012. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Összetettem. Nekem 30 centiről is rohadtul feltűnő. A beégésről nem is beszélve, 1 év múlva viheted gariztatni (a Cordon meg majd szépen visszadobja).
2012. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
59%

A beégés aztán nagyon pentile matrix hiba :D Cordon meg majd visszadobja a RAZR Maxx-ot, a sima RAZR helyett. Volt már rá példa :D


De nem kell hogy tetsszen a RAZR neked, szerencsére én abszolút meg vagyok vele elégedve. Hellomoto :)

2012. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!