Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Ray,...

Deadly108 kérdése:

Sony Ericsson Xperia Ray, hogy tudnám megoldani hogy legyen elég belső memória?

Figyelt kérdés
A sd kártyán van 1 gb szabad hely, de a belső memórián csak 50 mb és sok mindent nem enged, frissíteni azt írja nem áll rendelkezésre elég hely. Amit tudtam, áthelyeztem SD kártyára. de van amit nem enged. Én vagyok béna vagy a telefon?

2012. okt. 9. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Töröld ki a felesleges alkalmazásokat, biztos van, ami nem kell.
2012. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A helyedben csinálnék biztonsági mentést a kapcsolatokról, üzenetekről, mindenről, amit meg akarsz tartani, aztán megretszkíroznék egy romcserét, akkor is, ha nincs gyári friss. A telefon csak béna felhasználó kezében használhatatlan, ha tudod, mit csinálsz, sokkal jobban ki is tudod használni. Némi utánajárás szükséges, nem kell szakértőnek lenned hozzá, de valamilyen szinten konyítanod kell hozzá, ha úgy akarod kihasználni a telefont, hogy jusson is, maradjon is.
2012. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!