Telefon vagy tab?

Figyelt kérdés
van egy alap telefonom (vairy text 2) és azon gondolkodom hogy karácsony tájékán beújítsak mellé egy (pl:concorde) tabot tokkal és billentyűzettel kb 7", vagy vagyek egy új telefont(játék meg net a lényeg ami mind2őn jól élvezhető) szerintetek melyiket érdemesebb megvenni?a keret rá 30.000 ft.
2012. okt. 9. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább add el ezt a telefont és vegyél egy OT-995-öt, azzal jársz a legjobban.
2012. okt. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezért az árért sem mobilt sem tabletet nem kapsz amin netezni lehet normálisan, de akkor inkább a tablet ha kijön 30-ból.
2012. okt. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem tudom mijen telók vannak 30ért. Elméletileg az új Vodafon Smart 2 árához képest egész jó (20ezer forint). Ezen kívül nem tudom, hogy vannak-e olcsobbak amik úgy ahogy normálisabbak. Táblagépbe viszont láttam mostanában egész jót az Euronics-nál. M-TECH aTAB7 20-ezer forint és az árához képest elég korrekt a tudása.

Ha érdekel akkor itt levan írva mit tud pontosabban:

[link]

Szerintem ha neked nem gond, hogy pluszba vinnek kell magaddal a táblagépet akkor jobban megéri azt venni és a telódat se merítted.

2012. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen énis ebben gondolkodtam hogy tabok ennyi pénzért olyan tudású mint egy 50ezres telefon.és 27be tudok szerezni billentyűzettel és egérrel.akkor jobban megéri a tab?
2012. okt. 10. 10:42
 5/6 A kérdező kommentje:
ja és első válaszadó,azt veđ figyelembe hogy az OT 995 használtan is 40, és ki venné meg tőlem a vairy textet?senki,mivel nem androidos!
2012. okt. 10. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy használtan 40, de a telenornál 42, a T-nél pedig 45 újonnan, kártyás csomagban.
2012. okt. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!