Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » M tech atab7 szerintetek?

M tech atab7 szerintetek?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék,hogy megvegyem vagy nem!?
2012. okt. 10. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem pár hónapja, és teljesen elégedett vagyok. Azt tudni kell, hogy nincs benne bluetooth, gps, csak wifi, de nekem így is megfelel.

A google play-en sokszor nem tudok letölteni, mert nem támogatott a hardver, de általában találok másik hasonló progit, ami viszont támogatott. Szóval ezt sem érzem annyira nagy hátránynak. Az általam megnézett progik 90%-a támogatja.

2012. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szóval nincs neki nagy hibája?

Nekem is nagyon tetszik!

Más esetleg?

2012. okt. 10. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem ez a két teszt segített dönteni:

[link]

[link]

2012. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még egy utolsó kérdés.

Lehet,hogy hülyén hangzik de nekem nem volt még tabletem de lehet vele telefonálni? :)

2012. okt. 10. 16:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Sim kártyának sincs hely benne. Skype-olni lehet, ha van wifi, illetve egyéb internetes kapcsolatot, de telefonálni nem.
2012. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
lehet már vettél de azért leirom. nekem pár hónapja van. két nagy hibája van. gyorsan lemerül! a másik, hogy ha töltön van, akkor használhatatlan, mert bármit nyomok rajta vagy duplán reagál, vagy más gombok is életre kelnek. tehát irni nem lehet, mert leütsz egy betüt és még utána üt 5 másik betüt magától. lehet csak az enyém rossz és szervizelni kellene, de már az első használatkor ilyen volt.viszont a szervizt inkább kihagyom, nem akkora összegű. olvastam máshol is hogy a képernyőkkel gond van. ekkora összegnél sajnos el kell fogadni a silány minőséget. amúgy minden más müködik rajta, és jó. ami még negativum, hogy tényleg nem támogat bizonyos alkalmazásokat ami engem zavar,de lehet másnak nem gond.
2013. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!