Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki mondana nekem valamit...

Valaki mondana nekem valamit a Motorola Defyről? Tulajdonosokaat kérezem elsősorban, a tech. Adatokat én is eltudom olvasni.

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó telefon, de a gyári romot le kell cserélni cm7-re mert sajnos a gyári elég ramatyra sikeredett (fagy, hajlamos belassulni stb). CM7-el viszont semmi gond nincs, egy nagyon jól használható stabil és gyors telefon jó áron. Hmm.


Mit mondjak még. Eredetileg 800mhz-en fut, CM7-el 1 ghz-ig tudod felhúzni.


Valóan igaz, hogy vízálló, de mivel beázásra nincs garancia ezért nem ajánlatos sokat áztatni a vízben.


Aktív használat mellett 1 napot bír ki az aksija, kb 2-t akkor ha csak a leveleket tölti le meg a hívásokat fogadod.


Kialakítás szempontból 3hibája van:

- Az érintőgombokat egyszerű véletlenül megnyomni

- Viszonylag nehéz a bekapcsoló gombot megnyomni (a képernyő felélesztése miatt kell)

- A hangerőgombok "lötyögnek"

2011. aug. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ! a lötyögés vajon minden modellre igaz vagy csak belenyúltál? a CM7 az mi? előre is köszi a választ!
2011. aug. 29. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!