Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 2 éves hűségnyilatkozat...

A 2 éves hűségnyilatkozat lejárta után szeretnék előfizetésről kártyás díjcsomagra váltani a T-mobile-nál. Mobilinternet probléma?!

Figyelt kérdés

Mivel idő híján egyelőre nincs lehetőségem a személyes ügyintézésre szeretnék kicsit tájékozódni, hátha vannak itt páran, akik értenek ehhez! :)



Lenne egy pár kérdésem:


1,

Amennyiben a Domino 5 díjcsomagot választom a mobilinternet lehetőségeit felkínálja, ez egyértelmű:


[link]


Viszont van itt egy ilyen megjegyzés:

„ Ha Önnek a Domino 5 megrendelésekor már van adatdíjcsomagja, akkor az megmarad „


De nekem Go!NetS mobil internet díjcsomag volt eddig, aminek a havi díja 600 ft és ezt minden hónapban kiszámlázták, csekken fizettem a telefonszámmal együtt.

Akkor ezután hogy működne a dolog, ha nekem már kártyás csomagom van?



2,

A többi kártyás csomagnál nincs feltüntetve az internetezési lehetőség a t-mobile oldalán. Ezek szerint nem is lehet állandó mobil internet díjcsomagot beállítani a kártyásoknak?! (A Go!NapiNet-en kívűl… Ami szerintem rablás…)



3,

Nektek milyen kártyás csomagotok van? Véleményetek szerint melyik éri meg a legjobban?



Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



#előfizetés #T-Mobile #mobilinternet #kártyás díjcsomag #domino díjcsomag
2012. okt. 10. 16:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Azért azt hozzátenném: nem wifis a telefonom. Ezért a probléma :)
2012. okt. 10. 16:46
 2/3 Nadetényleg ***** válasza:

Itt vannak összegyűjtve a T-Mobile mobilnet csomagjai, szerepel a leírásban, hogy mihez valóak. [link]

Nyilván át lehet szerződni bármely más csomagra, ha lejárt a hűségidőd, egy T pontban simán elintézik.

2012. okt. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De gondolom ezeket az összegeket mind a kártyámra felöltött pénzből vonja le..
2012. okt. 15. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!