Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz, hogy a Sony Ericsson...

Igaz, hogy a Sony Ericsson Xperia Atc S készülékek-nél elég sűrű van valami műszaki gond? Sok fórumon ezt írják.

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Kamu. Persze minden telefonnál vannak hibás szériák, de az Arc S megbízható telefon. Erre bizonyíték, hogy az ismerősi körömben 3 embernek is van, és mind a három tökéletesen működik. Az egyiken van egy kis hiba, nevezetesen egy szabályos vájat van a kijelzőn, de a tulaja eltaknyolt vele.
2012. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az van,de az ellenségeimnek se kívánok ilyet! Egy rakás f*s... De lehet hogy én fogtam ki egy rossz példányt..Már csak 1 hónap és Nokia lumia 820*-*
2013. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!