Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbi telefonok közül te...

Az alábbi telefonok közül te melyiket vásárolnád meg? (link)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet ez most viccesen fog hangzani, de sajnos elég béna vagyok telefonügyben, így nem tudok választani 4 telefon közül.

Számomra a legfontosabb, hogy Wifi legyen a telefonban, amivel ingyen tudnék nethez jutni adott helyeken. Valamint hogy viszonylag sokáig bírja az akksija.


Az alábbi 4 telefonon gondolkozok most, mégpedig azért mert csak ők férnek bele a kereteimbe.



1 [link] --Alcatel OT 918 MIX


2 [link] -- LG Optimus e400 L3


3 [link] -- Galaxy Y


4 [link] --Galaxy Mini


Nagyon hálás lennék, ha leírnátok, ti mint hozzáértők melyik telefont vásárolnátok meg, illetve miért, valamint az összes tapasztalat is érdekelne azoktól, akik ezeket használják.


Köszönöm előre is a segítséget! :)


2012. okt. 10. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor nem veszel alsókategóriás Samsungot(ez tapasztalat). Alsókategóriából csak a Sony Xperia Tipot venném. A felsoroltjaid közül viszont az LG-t ajánlom.
2012. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a választ! Tetszik ez a telefon, amit ajánlottál viszont ahogy nézem 40ezer forint :( Annyit sajnos nem tudok most telefonra költeni.


A Galaxy y-on gondolkozok nagyon, mert most le van akciózva 26ezerre, ennyi pénzt sem ér meg? :(

2012. okt. 10. 23:04
 3/6 A kérdező kommentje:

De egyébként tényleg szép ez a telefon, most elolvasgattam az infókat, bár tényleg kínai nekem.

Szerinted megéri használtan venni? Látom szeptemberbe jelent meg ez a telefon, gondolom ha van használt eladó, az még nincs annyira tropára leharcolva :) Szétnézek holnap a környéken!


Köszi tényleg az ajánlatot! Ez a tipo jobb mint a sony experia mini illetve az x10? Azokat is nagyon ajánlgatták a kommentárokban!

2012. okt. 10. 23:11
 4/6 anonim ***** válasza:

A galaxy y-t még ingyen se fogadd el, annyira rosz: nagyon csúny, pixeles, kis fényerejű a kijelzője, nagyon gyenge, és elavult a hardvere, rosz a kamerája, anyaghasználata, nagyon túlárazott.


Az xperia tipo az fényévekkel jobb az xperia x10-nél, meg az x10mini pro-nál.


És is azt tanácsolom, hogy a samsungokat kerüld, mert minden kategóriában van jobb telefon a samsungoknál.


Ha jól tudom, az xperia tipo-t lehet kapni a t-mobilnál 33000-ért, de 30000-ért már van huawei ascend y200, ami ugyan nem olyan jó, mint az xperia tipo, de az általad felsoroltaknál ez is fényévekkel jobb.


Remélem segítettem.:)

2012. okt. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia(sztok)! :)


Köszönöm szépen! Nagyon sokat segítettetek, a választás végül a Tipora esett :) Most megyek azonnal ki a tescoba és meg is vásárolom ( elvileg 35ért lehet venni dualszimes kártyafüggetent,szerintem nem rossz ár érte!)


Tényleg nagyon köszönöm, nékületek valószínűleg valami gagyi vacakot vettem volna, ennyi pénzért! :)


Megy a zöld kezecske!

2012. okt. 11. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, jól döntöttél!
2012. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!