Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Szóval telefont készülök venni, de egy kicsit elmaradtam manapság e témában, így nem tudom, hogy mi számít jónak :D

Tehát mindenképp érintőképernyős telefont akarok venni és ha lehet ne kerüljön bele 2-300ezer Ft-ba :D Durván max 80-100ezer Ft-ot szánnék erre a célra. Várom a tippeket: milyen típust vegyek, miért jó, stb! Előre is köszönöm minden értelmes válaszadónak:)


2012. okt. 10. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Xperia S, HTC One S esetleg Xperia P, bár ez utóbbinál a minőségi anyagot kell inkább megfizetni, mint a tudást. Ennek ellenére nem rossz darab.

A One S hardveresen egy kicsit komolyabb, de az Xperia S-nek szebb a kijelzője. Te tudod, hogy melyik tulajdonság a fontosabb.

Ha nem csak Android érdekel, akkor várd meg a WP8-as kínálatot, nemsokára érkezik hozzánk is.

2012. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Xperia S vagy P vagy Galaxy S II. Ezek kétmagosak, és a méretük is megfelelő. Nem fog rajtuk akadni szinte semmi és sokáig elég lesz.
2012. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Xperia s, ion, acro s, sl.

Ezek közül is az sl-t ajánlom, mert az jobb az xperia s-nél, és 95000-ért már el lehet vinni függetlenül.

2012. okt. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tehát akkor mindenképp xperioa-t ajánlotok. nézegettem én is mindenféle oldalakon és az ion tetszene is... a baj csak az, hogy nem bővíthető a memoriája, legalábbis azt szürtem le az eddigiek alapján (bár 32gb se épp kevés). a többivel mi a helyzet?
2012. okt. 11. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Panasonic Eluga t vegyél , 78 ezer forint , teljesen vízáló 1,5 méterig , 4,3 colos képernyője ,8mpx es 1gb ram . A panasonic sajnos nem valami elterjedt telefon márka , szóval ha ijet veszel abba biztos lehetsz hogy ezer másik embernek is az iskolában vagy cégnél nem lesz ijen . És az árához képest nagyon jó , most esett az ára egy nagyot . Bővíthető microSD vel .És egy gyors ké róla [link]
2012. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a mellékelt képet, bár nem igazán tudnak mit variálni egy érintőképernyős telón, hiszen az egész gyakorlatilag egy kijelző :)
2012. okt. 13. 15:18
 7/7 A kérdező kommentje:
A döntésem végül az Xperia Sola készülékre esett. Le a kalappal. Nagyon jó teljesítményű, tényleg komolyabb programok és játékok is elfutnak rajta gond nélkül. 1-2 kifagyástól eltekintve (az elmúlt 2 hónap alatt) tökéletesen működik. Az aksija számomra meglepően jól bírja. Szinte folyamatos nyüstölés mellett is 8-10 órát simán. Nem bonyolult maga a menürendszer. Egyszerű, de nagyszerű. Csak ajánlani tudom. Ja és kemény 35 ezret fizettem érte. Kétlem, hogy drágább telefonokkal annyival többet kaptam volna.
2013. jan. 18. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!