Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony xperia tablet s-hez...

A Sony xperia tablet s-hez van toll?

Figyelt kérdés
köszi ! :)

2012. okt. 10. 23:23
 1/10 A kérdező kommentje:

és melyik a jobb ? a sony tablet s vagy a Galaxy Note 10.1 ?


minden válaszolónak megy a zöld kéz :)

2012. okt. 10. 23:28
 2/10 anonim ***** válasza:

nincs hozzá toll, és szerintem a sony jobb.


De hát ízlések és pofonok, és persze felhasználási terület függő, ha kihasználod a "családi tablet" részét akkor egyértelműen sony, na meg az se utolsó szempont hogy cseppálló.

2012. okt. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Multigod97 ***** válasza:
Nincs tolla, viszont a Sony nem ezen a téren akar szembeszálni a Note 10.1-el, hanem azzal, hogy családbarát, meghogy a konyhában is jól lehet használni. Viszont a Note 10.1 hardverileg, mint szoftverileg nagyon erős, és tele van Samsungos újjításokkal, amik elég jól sikerültek
2012. okt. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért ne felejtsük el a sony-ban a Tegra 3-at, ami messze jobb a samsungénál.
2012. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Multigod97 ***** válasza:
Az igaz
2012. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A vízálló tablet nem is annyira vízálló!:) A Sony mostanában jelentette be, hogy sárga barátaink kicsit elcsesztek valamit, ezért az eddig legyártott típusokat visszahívják cserére, vagy ingyenes szervízre. Most amíg ki nem küszöbölik a hibát, úgy tudom, hogy áll a gyártás. Én mindenképpen csak utána fogok venni, mert ha már csepp/vízálló, akkor nem haragudnék ha valóban az is lenne.. Én is a kettő közt vacilláltam, de engem a Sony mind külsőleg, mind belsőleg (hardverileg) jobban meggyőzött (Na jó, egy kis márkahűség is közrejátszott, mert a házban nehezen találsz olyan eszközt, ami nem Sony..:D) Szerintem mindenképpen a Sony-t válaszd. Adatok és összehasonlítás: [link]

[link]

2012. okt. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is tudok a kijelző rossz illesztéséről.De ezt minden gépnél ki fogják küszöbölni az említett módon.Ez csak egy nagyon kicsi "hiba" a Sony-tól ami lényegében nem az ő hibájuk.Már elkezdték a visszacserélős/garanciás műveletet.
2012. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Azt pontosan nem tudom, hogy anyaghiba, vagy az összeszerelés minősége a hiba oka, mert van ahol anyaghibát olvastam, van ahol a gyár hibázott, van ahol mindkettő említésre kerül..
2012. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincsen. De a Sony tabletje nagyon jóra sikeredett.
2012. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

És szerintetek nem is lesz toll? Egyébként milyen elven működik az érintés? Nem lehet helyettesíteni valamivel az ujjat? És miért nem működik az egyéb márkájú érintős tollakkal?

És ti egyébként mire használjátok? Mert én először nem is nagyon örültem neki, mert nem igazán tudom mire használni. Nem lehet ugye eszközt csatlakoztatni (USB), aztán jegyzetelni sem lehet sehová, és egy csomó mindent nem is értek, mert nem magyarul van. Aztán ezt is állandóan kiírja: "az officesuit alkalmazás sajnos leállt". Napi kétszer minimum megjelenik ez a felirat, pedig nem is használom az officesuitet. Leírhatnátok milyen hasznos dolgot csináltok a tablettel, hátha én még nem jöttem rá! Amit tudok: böngészés, ébresztőóra. A gmail-t sem használom, mert van egy ősrégi jó kis freemail-es címem. Térkép sem kell, mert nem viszem magammal, mert nincs hozzá internet előfizetésem, csak az itthoni wifi. A zinio-ban csak külföldi újságok vannak, na most azzal is mit kezdjek? Fényképezni, videózni azt néha szoktam, de csak kültéren mert amúgy szar képet csinál.

2013. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!